altın
Web Sitemizi nasıl buldunuz?
Videonun büyük hali için tıklayın.
1.  Türkiye Çiçekçilikte Enlerini seçti
2.  Kedi bakımı
3.  Kediler
4.  Setirek
5.  Çiçek Mezatı
6.  Toptan Çiçek Satışı
7.  Yeni Açılan tüneller
8.  Parlak Çiçek Tanıtım Videosu
9.  Buffalo - Aslan - Timsah
10.  Kurtlar vadisi filistin fragmanı
Her Gülü Bir Hadis İle Süslüyor
Her Gülü Bir Hadis İle Süslüyor

 

Adana’da bir çiçekçi, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara ücretsiz gül dağıtıyor.

Çınarlı Mahallesi’nde faaliyet gösteren Batuhan Çiçekçilik, hafta boyunca Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’i (sav) sembolize eden 3 bin gülü yediden yetmişe herkesi hediye edecek.

Etiket haline getirilen bin adet hadis–i şerifin tek tek yapıştırılarak dağıtılan güller ilgiyle karşılandı. Firma sahibi Sedat Gezer, bu yıl 1441’inci doğum yıl dönümü kutlanan Kainat’ın Efendisi’nin (sav) yeterince tanınmadığını söyledi.

Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed (sav) adına Diyanet İşleri Başkanlığı’nca tertip edilen Kutlu Doğum Haftası’ndan bir çok kişinin haberinin olmadığını dile getiren Gezer, “Biz de bu konuda bir şeyler yapmak istedik. Matbaada gül dağıtımıyla ilgili bir pankart ve hadis–i şerifleri hazırlattım. Şimdiye kadar dükkan önünden geçen vatandaşlara bin 500 gül takdim ettik. Bir o kadar daha gülü hediye edeceğiz. Gül verdiğimiz her insana ‘gerekçesini’ hatırlatıyoruz. Çok olumlu tepkiler aldık. Herkesin haftadan haberdar olmasını istiyoruz.” dedi.

Gezer’in iki oğlu Vedat ve Seyfi Gezer’de işyerlerinin bulunduğu kavşakta vatandaşlara gül sunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.
CİHAN

Her gülü bir Hadis ile süslüyor

Her gülü bir Hadis ile süslüyor

Her gülü bir Hadis ile süslüyorKaynak:http://www.haberimport.com/haber/her-gulu-bir-hadis-ile-susluyor-73715.htm#ixzz1rwWidb00