altın
Web Sitemizi nasıl buldunuz?
Videonun büyük hali için tıklayın.
1.  Türkiye Çiçekçilikte Enlerini seçti
2.  Kedi bakımı
3.  Kediler
4.  Setirek
5.  Çiçek Mezatı
6.  Toptan Çiçek Satışı
7.  Yeni Açılan tüneller
8.  Parlak Çiçek Tanıtım Videosu
9.  Buffalo - Aslan - Timsah
10.  Kurtlar vadisi filistin fragmanı
IBB Bahçivan yetiştirecek.
IBB Bahçivan yetiştirecek.

 

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ'den yapılan açıklamaya göre, bahçıvanlık kursu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ koordinatörlüğünde sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlenecek.
 
Bahçıvanlık kursuna, meslek sahibi olmak isteyenler, bahçıvanlığı daha profesyonelce sertifikalı olarak yapmak isteyen bahçıvanlar, çiçekçi-fidancı esnafı, peyzaj-ziraat-orman fakültelerinden mezun olup pratik tecrübelerini arttırmak isteyenlerin yanı sıra hobi olarak yapmak isteyen herkes katılabilecek.
 
Dersler, pazartesi, çarşamba ve cuma olmak üzere haftada 3 gün 08.30-16.10 saatlerinde, Avrupa yakasında oturanlar için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Haliç Şefliğinde, Anadolu yakasında oturanlar için Maltepe İdealtepe 50. Yıl Korusu'nda yapılacak.
 
Kurs, 19 Eylül'de başlayıp 14 Aralık'ta sona erecek. Kursta, bahçıvan adayları hem teorik hem pratik eğitim alacak.
 
Kursta katılımcılara, Proje Okuma, Toprak Hazırlığı, Ekim-Dikim Faaliyetleri, Sera Yapım Tekniği, Çevre Koşulları, Dış Mekan Bitkileri, Çim Alan Tesisi, Süs Bitkilerinde Budama, Süs Bitkileri Hastalıkları İle Mücadele, Kültürel Bakım, Meyvecilik, Toprak İşleme Alet ve Makinelerinin Ayarı ve Kullanılması dersleri verilecek.
 
Bahçıvanlık kursu kayıtları, 31 Temmuz'da sona erecek. Kayıt listeleri bitiş tarihinden önce dolarsa, bu durum İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ'nin internet sitesinde duyurulacak. Arzu eden katılımcılar kayıt işlemlerini, İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ'nin danışma bölümünde yaptırabilecek.