altın
Web Sitemizi nasıl buldunuz?
Videonun büyük hali için tıklayın.
1.  Türkiye Çiçekçilikte Enlerini seçti
2.  Kedi bakımı
3.  Kediler
4.  Setirek
5.  Çiçek Mezatı
6.  Toptan Çiçek Satışı
7.  Yeni Açılan tüneller
8.  Parlak Çiçek Tanıtım Videosu
9.  Buffalo - Aslan - Timsah
10.  Kurtlar vadisi filistin fragmanı
Musiki Derneği'nde Kongre
Musiki Derneği'nde Kongre

Malatya Musiki Derneği'nin genel kurulu yapılarak, başkanlığa tekrar Mehmet Tunç Yıldırım getirildi.

Valilik arkasındaki İl Genel Meclisi binasındaki dernek salonunda gerçekleştirilen 13. genel kurul ve seçimde divan başkanlığını Hasan Hacıevliyagil yaptı. Derneğin faaliyet raporunun okunup onaylanmasından sonra seçimi geçildi. Tek liste ile gidilen seçimde, önceki başkan Mehmet Tunç Yıldırım başkanlığındaki liste tekrar aday oldu. Seçim sonucunda 13.genel kurulda göreve getirilenler şunlar; Mehmet Tunç Yıldırım (Başkan), asıl yönetim kurulu üyeliklerine Orçun Akgün, Aydın Aslan, İsmet Bozdağ ve İbrahim Halil Kılıç.

Denetleme kurulu asıl üyeliklerine de şu isimler getirildi; Enver Kalaycıoğlu, Sami Koyunoğlu ve Ferhat Polat.

Bu arada, derneğin faaliyetleriyle ilgili basın mensuplarına açıklama yapan başkan Mehmet Tunç Yıldırım, 26 yıldır faaliyet gösteren Musiki Derneği'nde 14 yıldır başkanlık görev yaptığını hatırlattı. Malatya'da Devlet Konservatuarı'nın bulunmaması nedeniyle, dernek olarak bu boşluğu kapatmaya çalıştıklarını söyleyen Yıldırım, tabela derneği olmadıklarını vurguladı. 19 Ocak'ta Mustafa Keser konseri düzenleyeceklerini belirten Yıldırım, "8 kişilik saz heyetiyle ilimize gelip konser verecek olan Mustafa
Keser'in konserine bizler de eşlik edeceğiz" şeklinde konuştu.

KARAPINAR KÖYÜ DERNEĞİ..
Öte yandan Malatya'nın Hekimhan ilçesi Karapınar köyü Kültür ve Sosyal Yardım Derneği'nin (KARYAD) Başkanlığı'na tekrar İsmet Yıldız seçildi.

Dernek binasında yapılan genel kurul ve seçime tek liste katıldı. KARYAD Başkanlığı'na tekrar İsmet Yıldız getirilirken, Yıldız yaptığı açıklamada, "Malatya'da 80, İstanbul'da 50, Ankara'da 15, Adana'da 10, Avusturya'da 10 olmak üzere toplam 200 hane olan Karapınar köyüllerini bir araya getirmek için her yıl Yayla Şenliği düzenliyoruz. 25 Temmuz 2010 günü düzenlediğimiz 4.Yayla Şenliği ile Malatya dışındaki köylülerimizle yine bir araya geldik. 2011 yılında da yine şenliğimizi düzenleyeceğiz" dedi.

Köydeki su deposunun etrafına bir park yapmaya başladıklarını bildiren Başkan Yıldız, köylerine her geçen gün dönüş olması nedeniyle içme suyu ihtiyacı doğduğunu, bunun da kaymakamlık tarafından çözüleceğini kaydetti.

 

    Çiçek siparişi